Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti.

MŪSŲ VEIKLA


  • GAMINIAI ENERGETIKAI
  • ŠARVUOTOS  DURYS
  • MAŽOJI ARCHITEKTŪRA
  • APTVĖRIMO SISTEMOS
  • METALO GAMINIAI
  • PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA

 VIDUTINĖS ĮTAMPOS ORO LINIJŲ SKYRIKLIAI 

 
 

10 kV įtampos lauko skyriklis 3LSG–10 naudojamas trijų fazių 10 kV įtampos 50 Hz dažnio elektros oro linijų ir transformatorinių atjungimui ir įžeminimui. Skyrikliai gaminami dviejų tipų – horizantalaus ir vertikalaus montavimo. Jie gali būti su vienais įžeminimo peiliais (iš vienos pusės) arba su dvejais įžeminimo peiliais (iš abiejų pusių), izoliatoriai – polimeriniai. Vertikalaus montavimo skyrikliuose apsaugai nuo komutacinių ir atmosferinių viršįtampių naudojami viršįtampių ribotuvai POLIM-12N. Metalinės dalys padengtos karštojo cinkavimo būdu. Laidų prijungimo mazgas užtikrina patikimą sujungimą, nenaudojant papildomų gnybtų. Skyriklio ir pavaros judančios detalės, žalvarinių įvorįų dėka, užtikrina ilgaamžį ir lengvą įjungimą bei išjungimą. Pavaroje įrengta blokuotė, kuri neleidžia įjungti skyriklio darbinius peilius, kai įjungti įžeminimo peiliai ir atvirkščiai, kai įjungti įžeminimo peiliai negalima įjungti darbinių peilių. 10 kV skyrikliai 3LSG–10 išbandyti akredituotoje laboratorijoje ir skyriklių atitikimas standarto reikalavimams patvirtintas sertifikatu.

 


KILNOJAMI ĮŽEMIKLIAI

 

Kilnojami įžemikliai naudojami kaip priemonė apsaugoti elektrotechninį personalą nuo klaidingai įjungtos ar indikuotos įtampos dirbant atjungtose nuo 1 kV iki 110 kV įtampos 50 Hz dažnio oro linijų ir elektros skirstomosios įrangos dalyse. Kilnojamų įžemiklių įžeminimo laidininkai gaminami iš daugiavielių, įvertų į skaidrų ir lankstų apvalkalą, varinių laidų. Laidų skerspjūvis parenkamas pagal trumpo jungimo sroves (nuo 16 iki 70 mm² ). Izoliuojančios lazdos įžemiklių uždėjimui bei nuėmimui gaminamos iš stiklo plastiko strypų arba vamzdžių. Kontaktiniai gnybtai liejami iš aliuminio lydinio, jų konstrukcija leidžia greitai ir patikimai uždėti įžemiklį ant laidų ar šynų. Surinkti įžemikliai pakuojami į brezentinius dėklus.