Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti.


UAB ,,Elmaga“ pasinaudodama ES parama įgyvendina projektą - Atsinaujinančių energijos išteklių diegimas UAB ,,Elmaga“

 Projekto tikslas

     Sąnaudos energijai sudaro ženklią įmonės sąnaudų dalį. Atsižvelgdama į audito pasiūlymus, įmonė ketina įdiegti modernią atsinaujinančių energijos išteklių elektros gamybos įrangą ir pakeisti šiuo metu naudojamą iš elektros tinklų gaunamą energiją. Saulės energijos naudojimas sumažins elektros energijos savikainą įmonėje ir taip prisidės prie įmonės veiklos efektyvumo didinimo. Projektas bus naudingas ne tik įmonei, bet ir Lietuvai, nes didės atsinaujinančių energijos išteklių dalis bendrame energijos vartojime. Saulės jėgainės įrengimas prisidės prie gamtos saugojimo, gamtos išteklių taupymo ir oro užterštumo mažinimo.

Finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.
Bendrai finansuojamas projektas Nr. S-04.2.1-LVPA-K-836-02-0034.
Projektui skiriamas finansavimas – 201.448 Eur, iš jų:
• Europos regioninės plėtros fondo lėšos – 141.013,6 Eur;
• Nuosavos lėšos – 60.434,4 Eur.

ESFIVP I 2

 

 


UAB ,,Elmaga“ pasinaudodama ES parama atlieka energijos vartojimo auditą

     Energijos vartojimo audito tikslai - identifikuoti  UAB ,,ELMAGA“ energijos vartojimo apimtis, nustatyti energijos vartojimo mažinimo galimybes ir numatyti technines bei organizacines priemones įmonės energijos vartojimo efektyvumui didinti. Auditas apims visas įmonėje naudojamas energijos rūšis ir visus energiją naudojančius įrenginius bei technologinius procesus. Audito metu bus parinktos priemonės, kurios leis sumažinti patiriamas išlaidas elektros energijai, šildymui, bei pasiūlyti sprendimai, padėsiantys efektyviau naudoti energiją technologiniuose procesuose. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinio Regioninės plėtros fondo lėšų.

Projekto pavadinimas: UAB „Elmaga“ energijos vartojimo auditas“;
Projekto numeris: 04.2.1-LVPA-K-804-02-0016;
Projekto trukmė: nuo 2017-08-29 iki 2017-12-28;
Skirta finansavimo suma: 12 000 Eur.

 
ESFIVP I 2  

UAB "Elmaga" pasinaudodama ES parama įsidiegė modernę verslo valdymo sistemą

     Siekiant padidinti įmonės verslo efektyvumą, sukūrėme kompleksinę UAB „Elmaga“ įmonės e-verslo sistemą, kuri apima visus įmonės pagrindinius darbo procesus ir leidžia įdiegti naujus darbo metodus: elektroninę komerciją, operatyvų darbų planavimą (pateikiant planą interneto svetainėje), kontaktų su klientais valdymą, elektroninį marketingą (didmeninei prekybai Lietuvoje ir užsienyje), gamybos planavimą, medžiagų pirkimo planavimą (priklausomai nuo klientų užsakymų). Kadangi sistemos diegimo darbai yra gana brangūs, nusprendėme šios sistemos diegimui pateikti paraišką ES finansinei paramai gauti. Sėkmingai įvertinus paraišką buvo skirtas finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo pagal priemonę „E-verslas LT“. Projektas startavo 2012 metų sausio 02 dieną ir sėkmingai buvo užbaigtas 2013 metų birželio 28 dieną.

Projekto pavadinimas: UAB „Elmaga“ verslo didinimas“
Projekto numeris: VP2-2.1-ŪM-02-K-03-156
Projekto trukmė: nuo 2012-01-02 iki 2013-06-28
Skirta finansavimo suma: 64.761 lt

 

es logo